Bilim Kahramanları Buluşuyor

Turnuva Destek

Arçelik, 2020-2021 RePLAY sezonunda 30.658 çocuk ve gencin katılımı ile gerçekleşen 10 çevrim içi turnuvanın sezon destekçisi oldu. Sezon desteği kapsamında Arçelik iş birliği ile ulusal turnuvaya katılmaya hak kazanan takımlar için “Değişime Öncülük Eden Takım Ödülü” tasarlandı. Projesinin uygulanabilirliği ile öne çıkan, yenilikçi çözümü ile hedef kitlenin yaşamındaki soruna önemli bir katkı sağlayan ve çözümlerine teknolojik ve yenilikçilik çözümlerini entegre eden takım, ödülle birlikte 3 Boyutlu Yazıcıyı almaya hak kazandı.

Arçelik Logo

Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleştirilen Bilim Kahramanları Buluşuyor Turnuvalarının ana destekçisi ya da yerel destekçisi olarak çalışmalarımıza katkı sağlayabilirsiniz. Detaylar için [email protected]i.org üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Eski Sezon Destekçilerimiz

Toplamda 11.216 çocuğa erişilen ve 40 turnuva düzenlenen

sezonları boyunca HSBC, turnuvalarımızın Ana Destekçisi oldu. Ana destekçi olmanın yanı sıra 11 devlet okulunun her sene turnuvalara katılımını sağladı ve HSBC çalışanları turnuvalarda gönüllü olarak yer alıp programın bir parçası oldular.

HSBC Logo